Filipińscy uzdrowiciele

Filipińscy healerzy są słynni na cały świat za sprawą „bezkrwawych” operacji. Jednak to nie ta umiejętność jest podstawą do ich codziennej praktyki – są oni przecież niezwykle skutecznymi bioenergoterapeutami. Właśnie ich skuteczność fascynuje ludzi na całym świecie. Publicyści i dziennikarze nazywają ich magami, uzdrawiaczami, a nawet cudotwórcami. Są wyzwaniem dla współczesnej nauki i medycyny. Bacznie obserwowani przez biologów, lekarzy, naukowców niemal z całego świata – zazdrośnie strzegą swoich tajemnic. Są zrzeszeni od 1909 r. w Związku Filipińskich Healerów i działają legalnie na całym świecie. 

Kim są i na czym polega ich fenomenalna bioenergoterapia?

Zdaje się, że nie ma choroby, z którą by sobie nie poradzili. Od wielu lat otacza ich legenda, tajemnica i egzotyka niezwykłości wschodu. Przyjmują swoich pacjentów z całego świata, posługują się prostymi, ale wręcz mistycznymi metodami. Operują tylko rękoma, w ciągu zaledwie kilkunastu minut dokonują poważnych zabiegów z zadziwiającą zręcznością manualną, bezkrwawo, bez infekcji. Otwierają tkankę skórną w dowolnym miejscu cięciem mentalnym, psychicznym lub niezwykle silną energią, wyjmują tkanki rakowate z wnętrza organizmu, usuwają guzy, owrzodzenia, ropne zapalenia, nie pozostawiając pooperacyjnych śladów na skórze, która w sposób samoistny zasklepia się. Osoba poddana zabiegowi czuje jedynie lekkie swędzenie lub pieczenie skóry. Po zabiegu na ciele zwykle nie ma żadnego śladu, czasem pozostaje mała, różowa plamka, która szybko znika.

O filipińskich uzdrowieniach i uzdrowicielach napisano już wiele, ale nadal temat ten wzbudza duże zainteresowanie. Towarzyszą mu silne emocje, ciekawość, a czasem niepokój. Długo będzie istnieć sfera niejasności i niedomówień. To oczywiste, mamy przecież do czynienia z obcą, egzotyczną dla nas kulturą. Dopiero od niedawna mogliśmy w naszym kraju zetknąć się osobiście z medycyna naturalną Filipin. Choć nadal fenomen filipińskich operacji pozostaje niewyjaśniony, jednak wyraźnie widać ich skuteczność, a to się liczy przede wszystkim. Oczywiście nie zawsze i nie wszystkim można pomóc. To dotyczy nie tylko medycyny z Filipin. To dotyczy absolutnie wszystkich metod leczenia – konwencjonalnych i niekonwencjonalnych, tradycyjnych i nowoczesnych. My po prostu jesteśmy śmiertelni. Takie jest prawo natury! Istotne jest, aby tam gdzie można pomóc – pomagać, gdzie można wyleczyć – uczynić to. Niezależnie od zastosowanej metody, jeżeli został osiągnięty efekt uzdrowienia, to bardzo dobrze!

Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu intuicji filipińscy healerzy są niezwykle skuteczni w likwidowaniu takich dolegliwości jak: nerwica, bóle kręgosłupa, tarczyca, prostata, cysta, guzy, hemoroidy, schorzenia kobiece, serce, wątroba, trzustka, bóle głowy, migreny i wiele innych

Metoda filipińskich uzdrowicieli to tajemnicze, niemal mistyczne uzdrawianie. Równocześnie efekty, jakie osiągają za pomocą swoich niekonwencjonalnych metod uzdrawiania, przekonują wiele osób do skuteczności bezkrwawych zabiegów. Potwierdzają to duże liczby chorych, którzy odwiedzają filipińskich uzdrowicieli. Z niezwykłym skupieniem, życzliwością i modlitwą oraz w głębokim transie podchodzą do każdego chorego.

Poznaj historie naszych uzdrowicieli

Kontakt

Zapisy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00