Jesse Novida

Krew płynąca w jego żyłach to siła, a jego osobowość to wielka charyzma dziedziczona po swoich przodkach. Podczas wykonywanych zabiegów przepływ przez ciało Jessy Novidy uzdrawiającej energii jest niczym niezmącony. On jest bowiem dla tej energii tylko instrumentem, całkowicie z nią zestrojonym narzędziem. Tu właśnie tkwi tajemnica sukcesu filipińskiego uzdrowiciela oraz tajemnica energetycznych „operacji bez skalpela”.

 

Podczas zabiegów Jesse Novida dokonuje bardzo trudnych diagnoz energetycznych, których tajemnicę pozostawia dla siebie. Dlatego osoby korzystające z zabiegów muszą przed wejściem do gabinetu podać swoje schorzenia (mogą być 3 schorzenia). Ważne jest, aby przed zabiegiem zestroić się z wibracjami Boga i osoby chorej. Czasem zabieg trwa 5 minut, czasem 20 minut, ale efekt jest taki sam. Pracę swoją zaczyna codziennie od wielkiego skupienia i zatopienia w modlitwie. Wobec chorego stosuje rozmaite techniki manualne i refleksoterapię.

 

Podczas zabiegów wprowadza się w stan głębokiego transu, przekazując energię i wykonując energetyczne operacje bez skalpela – tylko za pomocą swoich rąk. Jesse Novida może pochwalić się sukcesami w likwidowaniu wielu schorzeń takich jak choroby: wątroby, trzustki, żołądka, jelit, serca, prostaty, nerek, pęcherza moczowego, cyst, torbieli, kamicy, kręgosłupa, nerwic, depresji, bezsenności, alergii, i wielu innych, warunkiem jest, że są to choroby nabyte. Pomaga dzieciom i dorosłym, pomaga też niedowiarkom i absolutnym sceptykom. Na swoim koncie ma wiele potwierdzonych sukcesów w pokonywaniu chorób nowotworowych.


Jesse Novida pomógł wrócić do zdrowia wielu osobom na Filipinach, w Anglii, Francji, na Cyprze, oraz w Polsce. Wygrał wiele batalii w beznadziejnych, zdawałoby się sytuacjach, ale podkreśla, że jeden zabieg to zdecydowanie za mało – zaleca się 3 wizyty w odstępach 10 dni minimum do 30 dni każda wizyta. Osoby, którym przywrócił zdrowie, gdy tylko usłyszą, że znów pojawił się w Polsce, jeżdżą po całym kraju aby się z nim spotkać.

 

Jesse podkreśla, że nie zawsze i nie wszystkich można uzdrowić, gdyż nie wolno mu działać wbrew woli boskiej, uzdrowiciel nawet filipiński, jest tylko człowiekiem. Według filozofii filipińskich uzdrowicieli i organizacji skupiających między nimi Jessego Novidę niesienie pomocy potrzebującym jest zadaniem odpowiedzialnym, wymagającym uczciwości i szczerości oraz wielkiego poświęcenia. Wszystko to pozwala mieć nadzieję, że spotkanie z Jesse przyczyni się do poprawy Państwa zdrowia, niemniej jednak nie zwalnia nas to z obowiązku stosowania się do zaleceń lekarskich.

Kontakt

Zapisy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00